Aylık arşiv Ekim 2018

ileadmin

İstanbul izmir nakliye

İstanbul İzmir Panelvan Nakliye

İstanbul’dan ege bölgesine 17 m³ Panelvan araçlarımız haftanın iki günü karşılıklı gidiş geliş olmak üzere Parça Taşıma , 0+1 ve 1+1 ev eşyası, paletli ürün, koli olmak üzere İstanbul’dan İzmir Kuşadası Antalya Bodrum Muşla olmak üzere ilk güzergahımız, İstanbul’dan Yalova Gemlik Bursa Balıkesir Denizli illerine sorunsuz hızlı hizmet sunmaktayız. Fiyatlarımız sadece araç nakliyesi olarak belirlenir. Araç yükleme indirme ve mobilya kurulumu hakkında fiyat isteyiniz.  Araçlarımızda mobilya ustası ve modüler mobilya kurulumuna gerekli bütün malzemeler bulunmaktadır.

İzmir İstanbul Arası Nakliyeci

Evden eve nakliyat hizmeti anlayışı ile şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti sorunsuz çözüm sağlamaktayız. Genel olarak bir adet ürün gönderimi nakliye veya kargo bedeli ürün bedelinden daha yüksek olmasından sebep mümkün mertebe birkaç parça taşıma ve bir oda ürün taşıma gibi işlemlerinize fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatlarımız sadece araç nakliyesi olarak verilir. Yükleme indirme için fiyat isteyiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Genel olarak ilden ile nakliyesi gerçekleşmesi gereken eşyalarınız karşılıklı anlaşma sonrası 10 gün içerisinde adresinizden teslim alabiliriz. Maksimum bir gün önceden ürünlerinize teslim alacağımız gün ve saati haber vermekteyiz.

Şimdi Ara