Aylık arşiv Aralık 2014

ileadmin

İstanbul nakliyeciler

İstanbul nakliyeciler sitesi olarak istanbul’un anadolu yakası ve avrupa yakası olmak üzere iki bölüme ayrılarak hizmet vermekteyiz. Anadulu yakası Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir, Ümraniye, Beykoz olarak belirlemiş bulunmaktayız. Avrupa yakası olarak Beşiktaş, Etiler, Sarıyer Mecidiyeköy, Şişli, Zeytinburnu, Topkapı, Bakırköy ve Ataköy olarak belirlenerek şehir içi kamyonet araç filomuzla gün içerisinde saatlik nizmet vermekteyiz. Konumuzda uzmanlığımız yirmi yılı aşkın iş tecrübemiz sorunsuz her şey zamanında iş anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz biz bu günlere değil yarınlara yatırım yaparak referansa önem vererek müşteri kazanmayı tercih ederek sektörü geleceğe taşıyoruz.

Parça eşya nakliyesi ve nakliyeci işlemleri.? Elbette her kesim ihtiyacı olan ev gereçleri kollanmaktadır. Bazen kendileri taşınmasını sağlayabilir, bazen profesyonel bir ekipten parça eşya nakliye hizmeti talep edebilir. Peki ya neden profesyonel bir ekip.? eski eşyaları değerlendirmeli doğa dostu olmanız, yok edilen ormanlar nesli tükenmekte olan hayvanların geleceğini karartırken, doğa dostu olarak geleceklerine ışık tutabilirsiniz.

ileadmin

Beşiktaş

Beşiktaş Nakliyeci Olarak Zamanında Nakliyeler Dileriz…Taşımacılık hizmeti için araç nakliyecilermodellerimizde açık kasa ve kapalı kamyonet modelleri bulunduruyoruz. Taşımacılık konusunda belge türlerine açıklık getirmek gerekiyor her kurum farklı hizmet vermektedir. Ticari k1 belge ile yapılan ticari amaçlı nakliyesi gerçekleşen işlere nakliyeci, Bireysel k3 belge ile ikinci el ev ve ofis malzemesi taşıyanlara evden eve nakliyat firması olarak adlandırıyoruz. Beşiktaş için uygun fiyat politikası pratik çözümler doğrultusunda beşiktaş parça eşya taşıma hizmetlerimiz sunulmaktadır. Beşiktaş semtlerine parça ürün taşınması tecrübelerimiz sonucu bünyemizde bulunan kamyonetler, paketleme malzemesi ve araç gereçleri hizmet veren personelimiz de-montaj eder ve paketler taşınması kolay ve tutma aparatı kullanarak zarar görmesini engelliyoruz. Ekspertiz elemanımız diğer personellerimize görevler vererek mobilya ustamıza yemek osadı, yatak odası ve genç odası itinalı de-montaj eder uygun paketleme yapmasını talep ederek görevlendirir.

Şimdi Ara