Aylık arşiv Kasım 2014

ileadmin

Evden eve nakliyat

Taşımacılık için Doğru Adresdesiniz.! Hedefi 12’den Vurdunuz Biz Hizmete Hazırız, Ya Siz Keyfini Sürmeye Hazırmısınız.?

Koşulsuz müşteri memnuniyeti için kalite ayrıntılarda gizli olduğunu biliyor nakliyeciler konusunda araştırmalarımız İstanbul evden eve nakliyat sonucu en iyi hizmet almanızı sağlayacak faktörleri konu alarak verimliliğin artması ekonomiye katkı ve hizmette kolaylık sağlayacağınız konular içermektedir.

Ev taşıma öncesi bilgiler ve nakliyatcı’nın görevleri; Öncelikle taşınma günü belirlenince bozulacak gıdalarınızı tüketin, kişisel eşyalarınızı kendiniz toparlayın, yöneticiden taşınma günü belirleyin, bina görevlisine bilgi verin araç park yeri için ( araç park yeri ile bina arasında 10 mt fazla mesafe olursa fiyat farkı talep edilebilir ), taşınma işleminiz bittiği zaman evrak faturalar ve belirli kurumlara adres değişikliğini beyan etmeyi unutmayınız..! İstanbul nakliyat firmasının görevleri öncelikle güler yüzlü olmalı, paketleme malzemesi eksiksiz, uygun araç ebatlarında araç bulundurması örnek değerler ( 1+1 17m³ | 2+1 26m³ | 3+1 32m³ | 4+1 40m³  ), de-montaj ve montaj konusunda bütün aparatları ve araç gereçleri eksiksiz bulundurmak zorundadır.
Ekspertiz personelimizin doğru analizleri sonucu uygun ürün tercihi ekonomik fiyat tarifeleri ile başlangıçtan son noktaya kadar yanınızdayız.!

Konu aldığımız hizmet veren firmaların unsurları. Evden eve nakliyat, lojistik, eşya depolama, ofis taşıma, nakliyeci, istanbul nakliyat ve taşımacılık çeşitleri. Hizmet talebinde bulunan bireylerin unsurları; Parça eşya taşıma fiyatları.?, eşya depolama firmaları.?, mobilyaların zarar görmesi.?, referans alabilirmiyim.? Nasıl en uygun evden eve nakliyat hizmeti alabilirim.? aklınıza gelen ve bilgi sahibi olmadığınız konuları adminlerimizin deneyim ve tecrübesini konu aldığı yazılarda bulabilirsiniz.

ileadmin

İstanbul içi nakliye

Şehir içi Nakliye Fiyatları

İstanbul firması olmamızın avantajını kullanarak istanbul içi nakliye fiyatları ile farkımızı göstermekteyiz. Şehir içi nakliyat gereken araç modelleri kamyonet ve araçlarımızın sürücüleri trafik kurallarına uygun hız limit ve kurallarına uyarak eşyalarınız sarsılmadan, kırılmadan saatinde sorunsuz teslim etmekteyiz. Şehir içi saat yasağı olamayan araçlarımız ile günün her saati nakliyeci talep edebilirsiniz.

İstanbul Eşya Taşıma

Nakliye öncesi kişiye özel taşıma planı oluşturup sorunsuz hizmeti sunmayı amaçlar. Ürünlerinizin hassasiyeti ve zamanında teslimatına özen göstermemiz müşterilerimizin devamlılığına ve sonraki süreçte kaliteli hizmet anlayışımızı eksiksiz sürdürmekteyiz.

En İyi Nakliyat Şirketleri

Nakliye şirketlerinin kullandığı ürün, ekip ve personellerin eğitimi kullanılan ürünlerin doğa dostu tek kullanımlık paketleme ürünleri kullanan firmaların eşyalarınıza gösterecekleri özveri ile memnuniyetiniz referans ile geri dönüşünün bilincinde olmalıdır. Her ne kadar da olsa En İyi Nakliyat Şirketleri nasıl anlaşılır.? daha ilk iletişime geçtiğiniz zaman müşteri temsilcisinin özverili yaklaşımını dikkate alın, kullanacağı paketleme ürünleri hakkında detay isteyin, eşyanıza uygun araçları ve taşıma kapasitesi hakkında sorun çıkmayacağının teyidini mutlaka isteyiniz.

ileadmin

Korsan firmalara dikkat

Günümüzde taşımacılık firmaları rağbet görmesi bilgisiz ucuz fiyatla çalışan eşyalara zarar veren bir çok korsan nakliyeci firmalar vardır. Nasıl anlaşılması konusunda bilgiler vereceğiz sabit (0216-0212) numarası olması, ekspertiz talep etmesi, paketleme konusunda profesyonel ürünler kullanması, eşyayı yükleyebileceği araç modelini bünyesinde bulundurması bu konulara riayet edemiyorsa temkinli yaklaşmanız faydanıza olacaktır. Eşyalarınızın kırılmaması ve çizilmemesi için konusunda uzman nakliye firması tercih ediniz.

ileadmin

Ümraniye

Çoğunluğu sanayi bölgesi olan ümraniye ilçemiz modoko mobilyacılar çarşısı, imes sanayi sitesi, metro ve çevre esnaf iş yerleri ile nakliyecilere talep yoğunluğu olmaktadır. Eşyalar fabrikasyon paketleme yapılır sanayi bölgesi açık araç ve trans palet kullanılarak yükleme yapılmaktadır. Bireysel semt sakinleri ev eşyası parça eşya ve akla gelen bir çok işlemlere nakliyeci olarak sorunsuz hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sevkiyatlarınızde sorunsuz işlemler için bizden iş talebinde bulunarak bir o kadar zahmetli görünen işlemleri kolay ve zahmetsizce halledebilirsiniz araçlarımız kamyonet olup bütün modeller bünyemizde bulunmaktadır. Sıloganımız Yükünüz Hazırsa Biz Dünden Hazırız.

ileadmin

Acıbadem

Acıbadem E5 ikiye ayrılarak kadıköy acıbadem ve üsküdar acıbadem olarak iki bölüme ayrılarak adlandırıldı. Araçlarımızda navigasyon standart bulunarak zamanında adreslerde olmaktayız. Acıbadem nakliyecisi olmamız iş güvenliği için paketleme ulaşım için saat yasağı olmayan kamyonetçi firma konumunda her kesime ve günün her saati hizmet talep edebilirsiniz mahalleler içi en uygun fiyatları bizden alacaksınız konumuzda uzman işçiliğimizde kaliteyi size getiriyoruz panelvan araçlarınıza sığmayan eşyalar, iş yoğunluğundan araç kiralama konularda araç ve personel tedariği sağlayabiliriz.

ileadmin

Üsküdar

Üsküdar semti eski yapısı ve dar yokuş sokakları olmasına karşın istanbul un gözde ilçesidir. Bizde bu ilçemize yakışan hizmeti vermekten ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Nakliyeci taleplerinizde bireysel müşterilerimize parça eşya taşımacılığı, bekar eşyası, çeyiz eşyası ve eşya değişimi olarak hizmet talep etmektedir. Kurumsal müşterilerimiz ofis taşıma hizmetleri sınıflandırmak gerekirse buroşür, reklem ilanı, evrek deposu, stant değıtımı ve periyodik toplama gibi sınıflara ayrılmaktadır. Herşey zamanında olmasını istiyorsanız biz sizin için varız.

ileadmin

İletişim

Merkez Mahallesi İnönü Caddesi 45B/1 Ümraniye/İstanbul/TÜRKÜYE info@istanbulevdenevenakliyeciler.net

Merkez Mahallesi İnönü Caddesi 45B/1 Ümraniye/İstanbul/TÜRKİYE  info@istanbulevdenevenakliyeciler.net

 

ileadmin

Kadıköy

Kadıköy ilçemiz için özel tasarlanan araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Dar sokakları ve manevrası yüksek kamyonet modeller tercih ediyoruz. Eski yapıya sahip kentsel dönüşümün gözdesi olan ilçemize nezih semt sakinleri referans önerisi tanıdık bir firma ile taşınmak istemektedir. Bu nedenler ise korsan firmalardır bilinçsizce eşya taşıma ve ofis dağıtım ve taşımacılık hizmetleri vermektedirler devamlı personel değişikliği yaparak günü kurtarmak istemeleridir. İşinin ehli olmamız yılların deneyimi ve referansımız yüksek olması müşterilerimize sorunsuz hizmet vermemizden gelmektedir.

ileadmin

Maltepe

Maltepe genel anlamda referans üzeri nakliyat taleplerinde hizmet talebinde bulunmaktadır. Biz maltepe nakliye olarak bu kavramı yeniden yapılandırmayı hedefliyoruz nasıl mı? kaliteli işçiliğimiz, sorunsuz saatinde dakik, parça eşya sınıfındaki çeyiz ve bekar eşyalarında indirimli uygun fiyatlar, personelimize eğitim konferansı vermemiz ve bizim sayamadığımız sizlerin göreceği bir çok kavram sıralanacaktır. Biz işimizi severek ve benimseyerek yola çıkıyoruz her günkü saat diliminde önerileriniz ve istekleriniz için bilgi talep edebilirsiniz.

Şimdi Ara